Print Print
Presentation
Friday 8 April
9 April
10 April
All times shown are British Summer Time (GMT+1) — There are 21 rooms - drag the view left and right to see more
DAY 1AuditoriumUmney TheatreCWB PlenaryJCRMusic RoomDAY 1Auditorium LoungeGames RoomGarden RoomLinnett RoomUmney LoungeDAY 1CWB Syndicate Room 1CWB Syndicate Room 2CWB Syndicate Room 3J8Seminar RoomDAY 1Teaching Room ATeaching Room BTeaching Room 4Teaching Room 5Teaching Room 6DAY 1Teaching Room 7
DAY 2
11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00
11:05 11:05 11:05 11:05 11:05 11:05
11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10
11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
11:25 11:25 11:25 11:25 11:25 11:25
11:30 Lunch 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
11:35 11:35 11:35 11:35 11:35 11:35
11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
11:55 11:55 11:55 11:55 11:55 11:55
12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00
12:05 12:05 12:05 12:05 12:05 12:05
12:10 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10
12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
12:25 12:25 12:25 12:25 12:25 12:25
12:30
Keynote 1:
Chair:
Discussant:
Auditorium
12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
12:35 12:35 12:35 12:35 12:35 12:35
12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
12:55 12:55 12:55 12:55 12:55 12:55
13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00
13:05 13:05 13:05 13:05 13:05 13:05
13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
13:25 13:25 13:25 13:25 13:25 13:25
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
13:35 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35
13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
13:55 13:55 13:55 13:55 13:55 13:55
14:00
Roundtable: Russia's war against Ukraine
Chair:
Discussant:
Introduction: 5 mins
Auditorium

Russia's war against Ukraine
14:05 (90 mins)
Markku Kangaspuro  
Regional politics in Russia
Chair:
Discussant:
Umney Theatre

Political Factors of Sub-National Responses to COVID-19 in Autocracies: Evidence from Russia
14:00 (20 mins)
Nikita Khokhlov  

“Dead” and “Alive” Cities: The Calculus of Urban (Non)Protests in Russia
14:20 (20 mins)
Irina Busygina   

Regions with the Initiative: Explaining the Supply and Success of Bills Submitted to the State Duma from Russian Regional Legislatures
14:40 (20 mins)
Ben Noble  

Saving Lives or Saving the Economy? Support for the Incumbent during the COVID-19 Pandemic in Russia
15:00 (20 mins)
Kirill Chmel  

Z(a) Pobedu! New Nationalist Fashion in 21th century Russia.
15:20 (20 mins)
Anna Novikov  

Development of geoengineering thought in Russia: historical and contemporary perspectives
14:00 (20 mins)
Jonathan Oldfield  

Forced green transformation: can the EU’s new green deal force Russia on the road to further decarbonisation?
14:20 (20 mins)
Olga Khrushcheva  

Institutional arrangements and policymaking in transition states: comparing environmental governance in Georgia & Armenia
14:40 (20 mins)
Ellie Martus  

Pilot Region Sakhalin: Window-dressing or real chance to become a trendsetter in Russian climate policy?
15:00 (20 mins)
Benjamin Beuerle  

Climate change discourses in the authoritarian vulnerable state: the case of Uzbekistan.
15:20 (20 mins)
Alina Bychkova  

RT UK and its coverage of the 2019 British general elections: ambitious goals and modest results
14:00 (20 mins)
Vitaly Kazakov  

Sputnik International’s Covid coverage: audience reaction
14:20 (20 mins)
Lucy Birge  

Russia’s information influence in Sub-Saharan Africa, from international broadcasting to media outsourcing
14:40 (20 mins)
Audinet Maxime  

Russian media's digital echo chambers on the French speaking Internet : a cartography
15:00 (20 mins)
Kevin Limonier  

Karel Kachyňa and the Czechoslovak normalisation period: Two decades of films that were not just for children
14:00 (20 mins)
Kenneth Ward  

Building Film Industry in 1920s Soviet Ukraine: The Case of VUFKU
14:20 (20 mins)
Yu-hsuan Hsu  

A problematic media inheritance? Historic German recordings in Czechoslovak radio archives
14:40 (20 mins)
Erica Harrison  
14:00
Explaining Orban"s Hungary
Chair:
Discussant:
Auditorium Lounge

Robust Christian Democracy or Orbanistan?
14:00 (20 mins)
Nigel Swain  

Strange bedfellows: Illiberalism and popular religion in Hungary
14:20 (20 mins)
László Kürti  

The National-Populist Mutation of Neoliberalism in Dependent Economies: The Case of Viktor Orbán’s Hungary
14:40 (20 mins)
Gabor Scheiring  

Who can work on Sunday? Understanding flexible labour in the retail sector in Viktor Orbán’s Hungary
15:00 (20 mins)
Luca Szücs  

Printed liturgical books in pre-modern Russia: power struggle over textual authority
14:00 (20 mins)
Olga Grinchenko  

Gregory Tsamblak’s Mariological Works and the Construction of Late Medieval Slavonic Festal Sermon
14:20 (20 mins)
Adelina Angusheva-Tihanov  

Iurodivye in fifteenth- and sixteenth-century Muscovy
14:40 (20 mins)
Sofia Simoes Coelho  

Interpolation or Invention? The bishop's prayer at the enthronement of Dimitrii Ivanovich
15:00 (20 mins)
Alexandra Vukovich  

The authority of books in Early Rus canonical literature
15:20 (20 mins)
Vera Gagarina  

The Past is NOT a foreign country: eternal presents in Central European novels and films. Organised by 'Slavonica'
14:00 (90 mins)
Andrew Roach  

Jewish memory work in the 1950s and 1960s Poland. Mapping the efforts to remember the Holocaust
14:00 (20 mins)
Janek Gryta  

“Workers, Women, Wothers – images of women and their socio-economic consequences in the long period of transformation in Poland”
14:20 (20 mins)
Johannes Kleinmann  

Polish and Lithuanian Early Modern Catholicism in the European Context
14:40 (20 mins)
Stanisław Witecki  
Culture under State Socialism
Chair:
Discussant:
Umney Lounge

Doppelganger and Totalitarian Discourse: the case of Vysotsky
14:00 (20 mins)
Georgii Khazagerov  

A red crocodile in the sky: how “Krokodil” supported Lev Trotsky ‘s campaign for the Soviet airforce.
14:20 (20 mins)
Virginia Pili  

Factory Workers, Socialist Organizers, Givers of Life, Symbols of Beauty: On the Union of Czechoslovak Composers’ Attitudes Towards Women in Music
14:40 (20 mins)
Barbora Vacková  

Stalin's Scripts: Nation Building and Georgian History in Soviet Literature and Film
15:00 (20 mins)
Svetlana Yefimenko  
14:00
“Affirmative action” and terror behind barbed wire?: the construction of ethnicity in the Soviet GULAG, 1930–1953
14:00 (20 mins)
Mikhail Nakonechnyi  

Ethnic relations in the Romanian prison system – we are all equal but some are more equal than others
14:20 (20 mins)
Gabriela Groza  

The thieves in law in Georgia: Resilience, resistance or fallen myth?
14:40 (20 mins)
Costanza Curro  

In search of a better life – Finnish illegal immigrants’ letters from the Gulag
15:00 (20 mins)
Ira Jänis-Isokangas   
Intellectual History across the Revolutionary Divide
Chair:
Discussant:
CWB Syndicate Room 2

V. D. Nabokov, the Constitutional Democrats and Liberal Antisemitism
14:00 (20 mins)
Anoushka Alexander-Rose  

Serafim of Sarov and Educated Russia: Liudmila Alexandrovna Fon Nol’de’s Pilgrimage to Sarov Monastery
14:20 (20 mins)
Peter Flew  

Crisis and adaptation in the Editorship of Sovremennye zapiski, 1920-40
14:40 (20 mins)
Hannah Connell  

Fair and Court—Staging Economy and Vilifying Power in Socialist Bulgarian Operas
14:00 (20 mins)
Patrick Becker-Naydenov  

Soviet Drama-Ballet in the 1930s: The Rise of Logocentric Choreography
14:20 (20 mins)
Tara Wheelwright  

Re-considering Czechoslovak Show Trials
14:00 (20 mins)
Mary Heimann  

Forced Labour Camps in Communist Czechoslovakia: History and Memory
14:20 (20 mins)
Kelly Hignett  
14:00
Revolutionary Narratives in Feminist Counter-Memory of Contemporary Russia: Resistance or Nostalgia?
14:00 (20 mins)
Nadezda Petrusenko  
Politics and memory
Chair:
Discussant:
Teaching Room B

The Cold War in Russia's Official Collective Memory and Identity
14:00 (20 mins)
Vassily Klimentov  

COVID memory wars on social media between populist movements: The Czech case
14:20 (20 mins)
Ilana Hartikainen  

Varieties of Nostalgia and Right-Wing Populism in Poland
14:40 (20 mins)
Marta Kotwas  
Politics and Central Asia
Chair:
Discussant:
Teaching Room 4

Labor unions and institutional corruption: The case of Kazakhstan
14:00 (20 mins)
Serik Orazgaliyev  

Understanding authoritarian decentralisation and its effects: the case of post-Soviet Kazakhstan
14:20 (20 mins)
Ilyas Yesdauletov  
14:00
Heart of Darkness: Russia’s war against Ukraine through the eyes of a volunteer and researcher
14:00 (90 mins)
Alexander Smoljanski  
14:00
14:05 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05
14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
14:35 14:35 14:35 14:35 14:35 14:35
14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
14:55 14:55 14:55 14:55 14:55 14:55
15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00
15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 15:05
15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
15:25 15:25 15:25 15:25 15:25 15:25
15:30 Coffee/tea 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
15:35 15:35 15:35 15:35 15:35 15:35
15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40
15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50
15:55 15:55 15:55 15:55 15:55 15:55
16:00
Eastern Europe, the Soviet Union, and African Decolonization: New Perspectives
16:00 (20 mins)
Lena Dallywater  
Authoritarian politics
Chair:
Discussant:
Umney Theatre

Authoritarian durability, prospects of change and individual behavior: Evidence from a survey experiment in Russia
16:00 (20 mins)
Olga Masyutina  

Power to the People? Explaining authoritarian referendums in post-Soviet Eurasia
16:20 (20 mins)
Ben Noble  

Examining "vote rigging" and the "bandwagon effect" in Eastern European elections: are turnout rates and diversity of outcome connected?
16:40 (20 mins)
Nikita Shalaev  

Bromances and Authoritarian Learning? The Cases of Belarus and Russia
17:00 (20 mins)
Stephen Hall  

Commemoration and Amnesia: Performing State and Nationhood in Hungary and Kosovo
16:00 (20 mins)
Marina Vulovic  

Us-building through sports in illiberal Hungary: National-historical myths embedded in the Arena Pancho
16:20 (20 mins)
Katinka Linnamäki  

Spatial and temporal constitution of myths: how memory, history and the past entangle in Romania and Serbia?
16:40 (20 mins)
Ionut Chiruta  

Resisting Leftist Dictatorship? Memory Politics and Collective Action Framing in the Populist Far-right PEGIDA Movement
17:00 (20 mins)
Sabine Volk  

Cinematic Landscapes and Indigenous Identity in the Republic of Sakha (Yakutia), Russia
16:00 (20 mins)
Adelaide McGinity-Peebles  

Animating the Real: Documentary Pedagogy and Experiment in the former Yugoslavia
16:20 (20 mins)
Meghanne Barker  

Post-Maidan Films as Component of New Ukrainian Cultural Identity
16:40 (20 mins)
Olha Voznyuk  

Dug in or rising from the mud: an ecocritical approach to selected new Polish films
17:00 (20 mins)
Justyna Budzik  
International politics and empires
Chair:
Discussant:
Music Room

Albanian-Russian collaboration: Prospects of development.
16:00 (20 mins)
Noela Mahmutaj  

Threat perception and securing against Russia. The foreign policy of Estonia and Finland (2008-2018)
16:20 (20 mins)
Maxime Belin  

Towards a bottom-up peacebuilding solution for the Transnistrian conflict: A review of past conflict settlement initiatives
16:40 (20 mins)
Ana Maria Albulescu  

Post-colonial Emotions in Never-colonized States: Turkey and Russia as Subaltern Empires
17:00 (20 mins)
Melike Akkaraca Kose  
16:00
Energy politics
Chair:
Discussant:
Auditorium Lounge

Rethinking Post-Soviet Identities: Belarusian civil nuclear cooperation with Russia
16:00 (20 mins)
Anna Davis (née Davidson)  

“Cheap Energy” and Putin’s “Social Contract”
16:20 (20 mins)
Adnan Vatansever  

The main actors in Russia’s gas sector – Gazprom, Rosneft and Novatek – and their role in Russia’s limited access order: privileges and responsibilities
16:40 (20 mins)
Kalina Damianova  

Russian SOEs as Foreign Policy Tools? The Case of Rosneft in Venezuela
17:00 (20 mins)
Karel Svoboda  
Dostoevsky in Dialogue
Chair:
Discussant:
Games Room

'Illuminating the chaos and obscurity': polyphony in Fyodor Dostoevsky and Elena Ferrante
16:00 (20 mins)
Sarah Hudspith  

Nabokov through Dostoevsky’s Eyes: “Old Dusty” in Sogliadatai
16:20 (20 mins)
Alina Wyman  

Fyodor Dostoevksy, Grand Polyphonic Novels and Compelling Short Fiction: A Comparative Study
16:40 (20 mins)
Jacqueline Carr-Phillips  

Opera, Birds, and Romantic Encounters in Dostoevsky’s "Poor Folk" (1846) and Goethe's Werther
17:00 (20 mins)
Inna Tigountsova  

The God Given Freedom of Being A Pawnbroker
17:20 (20 mins)
Octavian Gabor  

The Theatricality of Reading: Agency and Embodiment in Vladimir Sorokin’s Playscripts
16:00 (20 mins)
Katerina Pavlidi  

A Soviet rock star: Viktor Tsoi’s onstage and onscreen image
16:20 (20 mins)
Caroline Ridler  

The Transnational Spread of Russophone Post-Punk: The Case of Molchat Doma
16:40 (20 mins)
marco biasioli  

Siberian Conceptual Irony from Perestroika to Putin
17:00 (20 mins)
Thomas Drew  

Theme of Poet and Poetry in Li Quinzhao and Anna Bunina’s Lyrics
16:00 (20 mins)
Gong Hengxing  

Dialogue as a creative method in the works of Russian and Chinese Female authors of the XIX century
16:20 (20 mins)
Dandan Zhai  

Literary Strategies of Women Writers
16:40 (20 mins)
Nadezhda Puriaeva  

The Read Russia project: A cultural organisation with a soft power mission?
16:00 (20 mins)
Angelos Theocharis  

The Greek-Soviet Association (1945-1989): literature as soft power in Greek-Soviet relations during the Cold War era
16:20 (20 mins)
Christina Karakepeli  

Russian cultural societies in Britain (1890–1920): What did they promote?
16:40 (20 mins)
Anna Maslenova  
16:00
City, Ethnicity, Islam, and National Development: Negotiating Self-Identity in Baku, 1860s- 1910s
16:00 (20 mins)
Yelena Abdullayeva  

Soviet Baku and its Minstrel: Huseyn Javid “Caught In-Between with a Fading Dream”
16:20 (20 mins)
Leyla Najafzada  

Fire in the Land of Oil: Symbolism of Fire, Oil, and Nation in Baku Urbanscape
16:40 (20 mins)
Leyla Sayfutdinova  
Western Entanglemnts in East/Central Europe
Chair:
Discussant:
CWB Syndicate Room 2

R.W. Seton-Watson and the ‘New Europeans’, 1906-1921: Yugoslavs, Czechoslovaks and the Limits of 'Popular Internationalism'
16:00 (20 mins)
Samuel Foster  

Lord Peter Carrington and the Beginnings of the Bosnian Mediation Process
16:20 (20 mins)
Alex Cruikshanks  

“A colony of alien capital.” Polish public opinion and foreign investment in 1930s Poland
16:40 (20 mins)
Jerzy Łazor  

The British Roots of Soviet Racism
17:00 (20 mins)
Thom Loyd  

Book-Culture of Cyrillic Script in the Polish-Lithuanian Commonwealth in the 16-17 cc.: To the Problems of “Confessionalisation” in the World of Orthodoxy
16:00 (20 mins)
Sándor Földvári  

Integration of Regional Elites in Early Modern Muscovy: the Case of Ryazan
16:20 (20 mins)
Ivan Kirpichnikov  

Tradition and Innovation in the Engravings of the Early Romanian Primers (Second Half of the 18th Century - Beginning of the 19th Century)
16:40 (20 mins)
Anca Elisabeta Tatay  

An Exile Journalist and his Struggle with Communism: Josef Josten and the Free Czechoslovakia Information Service (1948-1985)
16:00 (20 mins)
Milada Polišenská  

Conceptualising Cold War Cultural Diplomacy: The British Council in Czechoslovakia and Kuwait, c.1960-70
16:20 (20 mins)
Gerald Power  

The Formation of an Exile Mind: Dr Frank Uhlir in London, 1949-1951
16:40 (20 mins)
Jiří Kašný  

British post-graduates in the Czechoslovak Socialist Republic as part of the bi-lateral cultural exchange agreements of the 1960s-1980s
17:00 (20 mins)
Barbara Day  
16:00
Economic Aspect of Socialist Transformation
Chair:
Discussant:
Teaching Room A

State-Owned Enterprises, Local Communities and the Changing Perception of Organisational Heroes/’Heroes’: The Czech Case
16:00 (20 mins)
Anna Soulsby  

Financing the People?: credits, private construction, and the materialisation of need in Hungary (1949-1956)
16:20 (20 mins)
Szinan Radi  

On the question of the Soviet Economic modernization of the second half of the XX century: myth or reality?
16:40 (20 mins)
Maria Ponomareva  

Soviet women’s anti-colonial solidarity with Asia and Africa and the Soviet ”women of color”
16:00 (20 mins)
Yulia Gradskova  

The Core Colonial Narratives in the Construction of Russian Masculinities
16:20 (20 mins)
Marina Yusupova  

Who was the Soviet woman and what happened to her After? On the Coloniality of Gendered Order
16:40 (20 mins)
Diana T Kudaibergenova  

Growing up in Independent Lithuania: Behavioral Strategies of 1980-2000 Cohorts
16:00 (20 mins)
Laima Zilinskiene  

The life course of post-soviet generations in Lithuania
16:20 (20 mins)
Sigita Kraniauskiene  

Lithuanians born from 1980 to 2000: conceptualization of family life and mobility strategies in the times of global migration
16:40 (20 mins)
Irena Juozeliūnienė  

Social policy and life course regimes: post-Soviet transformations in Lithuania
17:00 (20 mins)
Jekaterina Navickė  
16:00
Developing Advanced Language Proficiency and Expertise in Eurasian Studies for the Job Market in the Government and the Private Sector
16:00 (90 mins)
Basil Bessonoff   
16:00
16:05 16:05 16:05 16:05 16:05 16:05
16:10 16:10 16:10 16:10 16:10 16:10
16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
16:25 16:25 16:25 16:25 16:25 16:25
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
16:35 16:35 16:35 16:35 16:35 16:35
16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40
16:45 16:45 16:45 16:45 16:45 16:45
16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
16:55 16:55 16:55 16:55 16:55 16:55
17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00
17:05 17:05 17:05 17:05 17:05 17:05
17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
17:25 17:25 17:25 17:25 17:25 17:25
17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
17:35 17:35 17:35 17:35 17:35 17:35
17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
17:45
Keynote 2
Chair:
Discussant:
Auditorium
17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
17:50 17:50 17:50 17:50 17:50 17:50
17:55 17:55 17:55 17:55 17:55 17:55
18:00 18:00 18:00 18:00 18:00 18:00
18:05 18:05 18:05 18:05 18:05 18:05
18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
18:25 18:25 18:25 18:25 18:25 18:25
18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
18:35 18:35 18:35 18:35 18:35 18:35
18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
18:55 18:55 18:55 18:55 18:55 18:55
19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
19:05 19:05 19:05 19:05 19:05 19:05
19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
19:25 19:25 19:25 19:25 19:25 19:25
19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
19:35 19:35 19:35 19:35 19:35 19:35
19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
19:55 19:55 19:55 19:55 19:55 19:55
20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 20:00
20:05 20:05 20:05 20:05 20:05 20:05
20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
20:25 20:25 20:25 20:25 20:25 20:25
20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
20:35 20:35 20:35 20:35 20:35 20:35
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
20:55 20:55 20:55 20:55 20:55 20:55
21:00 21:00 21:00 21:00 21:00 21:00
21:05 21:05 21:05 21:05 21:05 21:05
21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
21:25 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25
21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
21:35 21:35 21:35 21:35 21:35 21:35
21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
21:55 21:55 21:55 21:55 21:55 21:55
22:00 22:00 22:00 22:00 22:00 22:00